Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.01.2024

Pracownik Produkcyjny-Operator CNC

LINK CONSULTING
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy w branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kod ref. nr.: PPCNC-21-SZ

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• Obsługa frezarek CNC (centra frezarskie),

• Obsługa tokarek CNC,

• Dbałość obsługiwane maszyny,

• Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami,

• Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

• Znajomość procesów obróbki skrawaniem metali,

• Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,

Oferujemy

• Zatrudnienie na pełny etat, bezpośrednio z Pracodawcą,

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności,

• Duże możliwości rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV z podaniem kodu referencyjnego .

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Francuska 102/U2, 40-507 Katowice

tel.