Zbrojarz

Ogłoszenie na stanowisko Zbrojarz - Budimex S.A.

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

ZADZWOŃ! +48501610398 lub +48501601571

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych.

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zarobki w euro, wypłacane terminowo,
  • długoterminową umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym),
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery,
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,
  • elastyczne zjazdy do Polski (ustalane z przełożonym),
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS, A1, EKUZ,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik),
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy.

Ponadto możesz otrzymać:

  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech

Wszystkie oferty pracy firmy
Budimex S.A.
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Betoniarz/Zbrojarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
25.10.2021
Wygasa:
07.11.2021

Adres firmy

ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)