Dekorator

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-20

Ogłoszenie na stanowisko Dekorator - Black Red White S.A.

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od ponad trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

GRUPA KAPITAŁOWA
W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 18 spółek zależnych, w tym 8 polskich i 10 podmiotów zagranicznych. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 19 zakładach produkcyjnych. Grupa Kapitałowa posiada fabryki wyposażone w nowoczesne parki maszynowe, własny transport, logistykę i magazyny. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi 160 000 m2.

Jako Dekorator będziesz odpowiedzialny za aranżacje powierzchni handlowych.

Zakres obowiązków:

  • Dostosowanie projektów i aranżacji powierzchni handlowych do kubatury salonu,
  • Nadzór nad pracami projektowymi w podległym salonie,
  • Tworzenie aranżacji zgodnie z wytycznymi VRM,
  • Nadzór nad inwentaryzacją w portalu CRM,
  • Organizacja pracy własnej zgodnie z Zasadami Funkcjonowania Salonu,
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie oferty i trendów.

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w aranżacji powierzchni handlowych.
  • Twoje zainteresowania związane są z projektowaniem wnętrz, wyobraźnią przestrzenną i poczuciem estetyki.
  • Posiadasz optymistyczne podejście do pracy oraz zaangażowanie,

Oferujemy:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.
Miejsce pracy:
Chorzów
Zawód:
Dekorator
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
20.10.2021
Wygasa:
20.10.2021

Adres firmy

Krzeszowska 61, 23-400 Biłgoraj
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

DEKORATOR– Visual Merchandiser

Dekorator umowa o pracę

POLECANA
Warszawa
Chorzów

18-10-2021 POLECANA

PROJEKTANT WNĘTRZ