DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Ogłoszenie na stanowisko DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań technicznych pojazdów
  • Utrzymanie porządku oraz właściwego stanu technicznego urządzeń

Wymagania:

  • Posiadanie pełnego zakresu uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów w OSKP
  • Znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych
  • Odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stałe atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
  • Elastyczny system czasu pracy
  • Stała praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalne narzędzia pracy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Żywiec
Zawód:
Diagnosta
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
04.11.2021

Adres firmy

34-300 Żywiec
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)