Pracownik Fizyczny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-19

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Fizyczny - Ward Personnel

Ward Personnel - od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu. David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad dwudziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Praca w dużej stolarni domków ekologicznych.

Lider na lokalnym rynku.

Firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo dynamicznie rozwijająca się.

Zakres obowiązków:

  • Pracownik do pracy w stolarni przy produkcji konstrukcji domków drewnianych
    skladanie podłóg, ścianek.
  • Praca na zmianie dziennej lub wieczornej.
  • Praca przy najnowszych maszynach CNC oraz wysokiej klasie drewna.

Wymagania:

  • Obsluga narzedzi recznych ewentualnie praca na maszynach.
  •  Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w drużynie.
  • Gotowość do pracy płatnych nadgodzin.
  • Język angielski nie jest wymagany.

Oferujemy:

  • Wypłatę w granicach €500 - €540 tygodniowo na rękę zależnie od przepracowanych godzin
  • Pracę stałą, umowę z Irlandzka firmą, więc dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii.
  • Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie (pojedyncze pokoje dla każdego pracownika w domkach jednorodzinnych - koszt po stronie pracownika ok.80€ tygodniowo) oraz asysta we wszystkich sprawach administracyjnych.
  • Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek.
Miejsce pracy:
Irlandia
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
12000-13000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
19.10.2021

Adres firmy

unit 4 Portside Marina Commerical park, t12 Ae98 Cork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)