Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Trener Odżywiania ( również do przeuczenia)

KZSŻ Wrocław
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Klub Zdrowego Stylu Życia ODNOWA przyjmie na stanowisko Trenera Odżywiania
do pracy w klubie jak również w trybie online i home office.

Oferujemy

- czas pracy sam sobie indywidualnie dopasowujesz,
- duże możliwości zarobków uzależnione od wkładu pracy,
* na dodatkowo do 2000 zł,
* w pełnym wymiarze godzin od 4000 zł wzwyż,
- jasną ścieżkę awansów, kariery i rozwoju,
- umowę z międzynarodową firmą odżywczą,
- szkolenia podwyższające umiejętności do wykonywania zawodu.

Obowiązki:
- uczestniczenie w szkoleniach
- aktywne pozyskiwanie klienta,
- wykonywanie konsultacji żywieniowych,
- sprzedaż suplementów i odżywek,
- prowadzenie żywieniowe klienta,
- prowadzenie kartotek klientów,
- budowanie długoterminowych relacji z klientami,
- budowanie bazy klientów,
- promowanie i organizowanie zajęć aktywności fizycznej.

Wymagania

Szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami:
- interesującymi się zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia,
- posiadającymi komputer/laptop z dostępem do internetu,
- z dużą umiejętnością pracy na portalach społecznościowych,
- o wysokiej kulturze osobistej,
- łatwo nawiązującymi kontakty,
- z umiejętnością pozyskiwania klientów,
- pozytywnie myślącymi i entuzjastycznymi,
- zdecydowanymi pracować na własny rachunek.

Jeśli oferta wydaje się dla Ciebie atrakcyjna, to prześlij CV poprzez Lento a oddzwonimy.