Frezer CNC

Ogłoszenie na stanowisko Frezer CNC - FOX

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

Dynamiczny rozwój naszej firmy - generuje nowe stanowisko pracy!

KTÓRE CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: Wilamowice 43-330 ul. Więźniów Oświęcimia 21b

Stanowisko:Frezer CNC

Zakres obowiązków

  • samodzielna praca: obróbka oraz programowanie na frezarkach CNC
  • obsługa programów CAD/CAM
  • pomiar i kontrola jakości wykonywanych detali

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na frezarkach
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów skrawania
  • doświadczenie w produkcji jednostkowej
  • mile widziana: znajomość obsługi i pracy na tokarce CNC

Oferujemy

  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • roczną premie absencyjną
  • bony Świąteczne
  • piknik rodzinny organizowany w ramach ZFŚS
  • paczki na Mikołaja
  • pracę w zgranym zespole
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

Wszystkie oferty pracy firmy
FOX

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Wilamowice
Zawód:
Frezer
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
11.10.2021
Wygasa:
31.10.2021

Adres firmy

Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.

FREZER/ OPERATOR CNC

Frezer umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała
Wilamowice

25-10-2021 POLECANA
PMN BOBREK Oddz. BEPIS