Specjalista ds. Inwestycji (branża budowlana)

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Inwestycji (branża budowlana) - Synthos

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji (branża budowlana)

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola robót budowlano-montażowych
  • terminowa i zgodną z zakresem realizacja robót budowlano-montażowych
  • odpowiedzialność za potwierdzenie wykonania robót realizowanych w ramach projektów inwestycyjnych
  • opiniowanie ofert na wykonanie robót budowlano-montażowych
  • opiniowanie rozwiązań technicznych, analiza dokumentacji technicznej
  • uczestniczenie w przygotowaniu projektów inwestycyjnych pod względem szacowania kosztów oraz harmonogramu
  • koordynacja prac w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i decyzji związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie dla projektów inwestycyjnych

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość AutoCad, MS Office
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • doświadczenie w realizacji projektów
  • doświadczenie w pracy na budowie i nadzorze podwykonawców
  • znajomość procesów inwestycyjnych
  • znajomość procedur formalno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)
  • kursy, szkolenia, e-learning
  • świadczenia w ramach ZFŚS
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Wszystkie oferty pracy firmy
Synthos
Miejsce pracy:
Oświęcim
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
30.10.2021

Adres firmy

Chemików 1, 32-600 Oświęcim
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Woodward Poland Sp. z o.o.

Field Service Coordinator

Project Manager umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niepołomice
19-10-2021 POLECANA
Moltton Poland

Project Industrial Manager