Specjalista ds. e-commerce

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. e-commerce - HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.

HYDRO ZNPHS Sp. z o.o. to lider na rynku hydrauliki siłowej w Polsce. Świadczy o tym przeszło 30-letnia historia firmy, największy w Polsce magazyn elementów oraz zaawansowana technicznie produkcja. Sprzedaż jest realizowana zarówno na rynek polski, jak i na eksport. Doświadczona firma stawia na jakość, nowoczesność i dalszy rozwój.

Stanowisko:Specjalista ds. e-commerce

Zakres obowiązków

  • administracja i obsługa platformy e-commerce, udział w procesie jej tworzenia,
  • nadzorowanie procesów sprzedaży online,
  • wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych,
  • tworzenie artykułów merytorycznych i reklamowych - Copywriting - redagowanie tekstów, tworzenie informacji prasowych, pisanie artykułów na wybrany temat w języku polskim i angielskim,
  • realizacja działań marketingowych,
  • administrowanie strony www (obsługa systemu CMS) zgodnie ze standardami SEO,
  • udział w targach branżowych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi platformy e-commerce

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia tekstów,
  • inicjatywa, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość zasad SEO,
  • podstawowa znajomość narzędzi do edycji grafiki,
  • znajomość j. angielskiego,
  • podstawowa wiedza z zakresu administracji systemami informatycznymi (podstawowa znajomość narzędzi do edycji stron internetowych)

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną w godz. 8.00 - 16.00,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.
Wszystkie oferty pracy firmy
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest HYDRO ZNPHS Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 60, NIP: 5470170044. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYDRO ZNPHS Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 60, NIP: 5470170044 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.10.2021
Wygasa:
29.10.2021

Adres firmy

ul. Strażacka 60, 43-382 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. e-commerce staż/praktyka pełny etat
od 1489 zł
UoP brutto/mies.
Targowisko
08-10-2021
od 1489 zł

od 1489 zł
Jawiszowice
08-10-2021
od 1489 zł

SPECJALISTA DO SPRAW E-COMMERCE

PROGRES WOJCIECH IZBICKI, NORBERT SZTANDERA, ŻANETA ADAMUS SPÓŁKA JAWNA
Specjalista ds. e-commerce umowa o pracę pełny etat
od 3500 zł
Kęty
23-08-2021
od 3500 zł

SPRZEDAWCA SKLEPU INTERNETOWEGO

od 2800 zł
Nowy Targ
11-08-2021
od 2800 zł