Tapicer

Ogłoszenie na stanowisko Tapicer - Stani-Polsterei Wisniowski GmbH

Stani-Polsterei Wisniowski GmbH

Twój tapicer, tapicer i dekorator.

Pasja do wyszukanych renowacji tapicerki i mebli tapicerowanych na wymiar w najwyższej jakości wykonania: to motto, pod którym od 1998 roku pracujemy dla klientów prywatnych i biznesowych z kraju i zagranicą.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Austriacka firma o wysokiej kulturze organizacyjnej i 23 letnim doświadczeniu na rynku pracy poszukuje osób chętnych do pracy w Wiedniu na stanowsku Tapicer.

Nasza praca jest naszą pasją. Tworzymy piękne meble, idziemy z duchem czasu. Nadajemy drugie życie starym meblom.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na tym stanowisku i chcesz zmienić otoczenie zapraszamy do nas!

Szukamy osób chętnych do stałej pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i zakwaterowanie.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami przez WhatsAppa:

+43 676 9217137

Zakres obowiązków:

  • Tapicerowanie zgodnie z określoną metodyką różnorodnego asortymentu (fotele, pufy, sofy, narożniki, łóżka itp.)
  • Dbałość o jakość wykonywanych produktów
  • Efektywna realizacja zadań

Wymagania:

  • Zainteresowanie pracą na cały etat
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zagranicą
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowsku
  • Umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą oraz pracy zespołowej
  • Dbałość o wysoką jakość swojej pracy

Oferujemy:

  • Wysoki komfort pracy
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Naukę pod okiem wykwalifikowanych trenerów tapicerów
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół
  • Poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.
Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Stani-Polsterei Wisniowski GmbH 1030 Wien Gärtnergasse 5, NIP: ATU63035913. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Austria
Zawód:
Tapicer
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
05.10.2021
Wygasa:
28.10.2021

Adres firmy

Gärtnergasse 5, 1030 Wien
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)