Krawiec /Krawcowa - branża meblowa

Ogłoszenie na stanowisko Krawiec /Krawcowa - branża meblowa - Stani-Polsterei Wisniowski GmbH

Stani-Polsterei Wisniowski GmbH

Twój tapicer, tapicer i dekorator.

Pasja do wyszukanych renowacji tapicerki i mebli tapicerowanych na wymiar w najwyższej jakości wykonania: to motto, pod którym od 1998 roku pracujemy dla klientów prywatnych i biznesowych z kraju i zagranicą.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Austriacka firma o wysokiej kulturze organizacyjnej i 23 letnim doświadczeniu na rynku pracy poszukuje osób chętnych do pracy w Wiedniu na stanowsku Krawiec / Krawcowa.

Nasza praca jest naszą pasją. Tworzymy piękne meble, idziemy z duchem czasu. Nadajemy drugie życie starym meblom.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na tym stanowisku i chcesz zmienić otoczenie zapraszamy do nas!

Szukamy osób chętnych do stałej pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i zakwaterowanie.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami przez WhatsAppa:

+43 676 9217137

Zakres obowiązków:

  • szycie elementów pokrowców ( tapicerki ) meblowej

Wymagania:

  • zainteresowanie pracą na cały etat
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zagranicą
  • zdolności manuale
  • doświadczenie w obsłudze maszyn szwalniczych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysoki komfort pracy
  • motywacyjny system wynagradzania
  • naukę pod okiem wykwalifikowanych krawców
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół
  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.
Wszystkie oferty pracy firmy
Miejsce pracy:
Austria
Zawód:
Krawiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
04.10.2021
Wygasa:
28.10.2021

Adres firmy

Gärtnergasse 5, 1030 Wien
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)