Pracownik gastronomii

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik gastronomii - Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Czekamy na Twoje CV pod adresem: praca@szczyrkowski.pl

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Stanowisko:Pracownik gastronomii

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • przedstawianie oferty, przygotowywanie i podawanie dań oraz napoi
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny
  • dbanie o ekspozycję i porządek w miejscu pracy
  • obsługę systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego

Wymagania

  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności oraz chęci do pracy
  • kultury osobistej
  • uczciwości  oraz odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziane

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach
  • umiejętność działania pod presją czasu

Oferujemy

  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszej szkole ośrodku narciarski w Polsce
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach)
  • sezonowy SKIPASS w ośrodkach zimowych TMR
  • zniżki do Tatralandii
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • dodatkowe systemy premiowe na poszczególnych działów
  • pracę od zaraz
Wszystkie oferty pracy firmy
Szczyrk Mountain Resort

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk, NIP: 937-23-75-089
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk, NIP: 937-23-75-089zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Szczyrk
Zawód:
Obsługa gastronomii
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
dodatkowa/dorywcza
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
27.10.2021

Adres firmy

Narciarska 10, 43-370 Szczyrk
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Meta International

Kierownik sali

Obsługa gastronomii umowa o pracę pełny etat
4000-4500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Szczyrk
19-10-2021 POLECANA