Specjalista ds. Controllingu (SAP)

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Controllingu (SAP) - Synthos

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • wspiera procesy controllingowe w GK Synthos
  • współuczestniczy w zarządzaniu i utrzymaniu systemu SAP w obszarze CO
  • współtworzy i utrzymuje obszar „master data” w SAP CO
  • uczestniczy w procesie zamknięcia miesiąca w systemie SAP i rozlicza koszty wybranych spółek
  • weryfikuje poprawność ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych oraz współdziała w korekcie ewentualnych błędów
  • wspiera proces rozwoju systemów informatycznych (SAP/BI)

Wymagania:

  • minimum 1-2 lata w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku - ewentualnie stanowisko konsultanta w firmie wdrożeniowej SAP
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności excel oraz power point)
  • prawo jazdy kat B
  • pracowitość i zaangażowanie
  • otwartość i elastyczność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • uprzejmość i wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zagadnień z rachunkowości zarządczej i analizy finansowej
  • znajomość rachunkowości finansowej
  • znajomość SAP - moduł CO i FI
  • język angielski - poziom komunikatywny (w mowie i piśmie)
  • mile widziana praca w międzynarodowej organizacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)
  • kursy, szkolenia, e-learning
  • świadczenia w ramach ZFŚS
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Wszystkie oferty pracy firmy
Synthos
Miejsce pracy:
Oświęcim
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
18.10.2021
Wygasa:
24.10.2021

Adres firmy

Chemików 1, 32-600 Oświęcim
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

besim group sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży i pracy z klientem zamożnym

Specjalista ds. finansów umowa zlecenie
4200-7000 zł
UZ brutto/mies.

POLECANA
Katowice
19-10-2021 POLECANA
Moltton Poland

Kontroler Kosztów Projektu

Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Chorzów
06-10-2021
ASK Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontrolingu

Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała
05-10-2021 POLECANA

KIEROWNIK OPERACYJNY DS. FINANSÓW - PRODUKCJA/ SUPERVISOR OPS FIN- MANUFACTURING

Kontakt przez PUP
od 12834 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
12-10-2021
od 12834 zł

KONSULTANT

PETER ŽARNOVSKÝ
od 3000 zł
Wieliczka
11-10-2021
od 3000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI

od 4129 zł
Kraków
21-09-2021
od 4129 zł