Specjalista ds. SEO

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. SEO - Adsolutions

Naszą Agencję Marketingu Internetowego - Adsolutions -  tworzą specjaliści z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii Google Ads oraz Facebook Ads, a także Web Developerzy i Graficy. Dzięki zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się prowadzeniem nieszablonowych kampanii reklamowych w Internecie. SEO, SEM i tworzenie stron internetowych to nasz konik. Nie dążymy do tego, by być największą agencją, stawiamy na partnerskie relacje z Klientem, bo wiemy, że to procentuje. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe biznesy z kraju i zagranicy. Zapraszamy do współpracy.

Z racji mnożących się projektów, poszukujemy Specjalisty-ki ds. SEO, który-a sprosta naszym wymaganiom.

Czy to właśnie Ty wzmocnisz nasz zespół?

Sprawdź wymagania i aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie postępów prac
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych na stronach klientów
  • Tworzenie i realizacja strategii linkbuildingowych
  • Optymalizacja stron klientów
  • Przygotowywanie content planów, briefów
  • Analiza słów kluczowych

Wymagania:

  • Znajomość: Ahrefs, Senuto, SEO Quake, Screaming Frog, Google Analytics, Google Search Console, Excel
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji stron Internetowych
  • Dokładność i komunikatywność,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy zespołowej, analitycznego myślenia oraz planowania własnej pracy,
  • Chęć rozwoju w kierunku marketingu w wyszukiwarce Google

Mile widziane:

  • Znajomość CMS: Drupal, Wordpress, Joomla
  • Znajomość podstawowych skryptów eCommerce (Woo, Presta, SaaS)

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • ciekawe i duże projekty,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę stacjonarną w biurze (w Wilkowicach, szybki dojazd do Bielska-Białej i miejscowości ościennych)
Wszystkie oferty pracy firmy
Adsolutions
Miejsce pracy:
Wilkowice
Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
14.10.2021
Wygasa:
24.10.2021

Adres firmy

ul. Parkowa 4, 43-365 Wilkowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WhitePress

SEO SPECIALIST

WhitePress  Wizytówka
WhitePress
Specjalista SEO/SEM umowa o pracę pełny etat
5000-7000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA