Pracownik ds. technicznych

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Budowlaniec

Umowa o pracę

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
zatrudni
Pracownika ds. technicznych i/lub instalator

Zakres obowiązków:

• wykonywanie drobnych prac ślusarskich (m.in. naprawy stolarki, mebli, armatury)
• wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych
• utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
• reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiektach

Nasze wymagania:

• otwartość na zmiany, punktualność pomysłowość i inwencja twórcza
• zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność
• doświadczenie techniczne minimum 5 lat
• znajomość przynajmniej jednej z branż (instalacje wod-kan, budowlanka, ślusarstwo)
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwości rozwoju wewnątrz struktury
• wysoka kultura osobista
• pakiet świadczeń pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)