Obchodni Zástupce - Przedstawiciel handlowy Czechy - Akcesoria meblowe usługi stolarskie

Ogłoszenie na stanowisko Obchodni Zástupce - Przedstawiciel handlowy Czechy - Akcesoria meblowe usługi stolarskie - Bimeb S.C.

Firma Bimeb S.C Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki to firma działająca na rynku polskim od 2013 roku, zajmująca się hurtową sprzedażą produktów związaną z branżą meblarską.

Siedziba firmy mieści się w Cieszynie przy ul. Bielskiej 136.

Zatrudnimy osobę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - CZECHY - praca w terenie.

Hledáme pracovníka na pozici obchodního zástupce - práce v terénu.

Rejon pracy - Czechy (Ołomuniecki, Zliński, Morawsko-Śląski).

Pracovní místo - Česká republika (Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj).

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt:

e-mail: biuro@bimeb.pl telefon: +48 604-776-593

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż akcesoriów meblowych oraz oferowanie usług stolarskich,
  • raportowanie sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o relację z klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy.

POVINNOSTI:

  • aktivní prodej nábytkového příslušenství a nabízení tesařských služeb,
  • hlášení o prodeji,
  • získávání nových zákazníků,
  • péče o vztahy se zákazníky,
  • péče o dobrou pověst firmy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej, stolarskiej, handlowej,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność nawiązywania długofalowej współpracy z klientami,
  • kultura osobista i dbałość o własny wizerunek,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka czeskiego w stopniu zaawansowanym.

POŽADAVKY:

  • zkušenosti v nábytkářském, tesařském nebo obchodním průmyslu vítané,
  • vyjednávací schopnosti,
  • schopnost navázat dlouhodobou spolupráci se zakazníky,
  • osobní kultura a péče o vlastní image,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • znalost českého jazyka na pokročilé úrovni.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w doskonałym zespole pozytywnych ludzi,
  • nienormowany czas pracy,
  • umowę na czas nieokreślony,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • zadowalające wynagrodzenie zawsze na czas,
  • sprawiedliwy system premii uznaniowych zależnych m.in. od wyników pracy.

NABÍZÍME:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, ve vynikajícím týmu pozitivních lidí;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • dohodu na dobu neurčitou;
  • služební auto a potřebné nářadí pro práci;
  • uspokojivý plat vždy včas;
  • bonusy za prodejní výkon.
Wszystkie oferty pracy firmy
Bimeb S.C.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Bimeb S.C. Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki , Bielska 136, 43-400 Cieszyn, NIP: 5482670462
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Bimeb S.C. Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki , Bielska 136, 43-400 Cieszyn, NIP: 5482670462 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Czechy
Zawód:
Przedstawiciel handlowy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.10.2021
Wygasa:
23.10.2021

Adres firmy

Bielska 136, 43-400 Cieszyn
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TALMET S.C. Marian Kućka, Kamil Puchałka

Handlowiec

Przedstawiciel handlowy umowa o pracę pełny etat
Dolnośląskie
24-09-2021