Izoler - Monter Izolacji Przemyslowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-06

Ogłoszenie na stanowisko Izoler - Monter Izolacji Przemyslowej - Ward Personnel

Ward Personnel - od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu. David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad dwudziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Praca w Irlandii, Co. Dublin.

Zakres obowiązków:

  • Praca na najwiekszym projekcie w Irlandii - branża IT.
  • Izolacji kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na nowym budownictwie - lamelka, armaflex, blacha.

Wymagania:

  • Poszukiwani izolerzy z doświadczeniem w montażu izolacji przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych.
  • Doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu jest niezbędne.
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane.
  • Bardzo dobra znajomość technik izolacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana.
  • Czytanie rysunku technicznego będzie atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami.
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu.
  • Zagwarantowane 45 godzin tygodniowo.
  • Stawka €19.96 na godzine, nadgodziny platne €29.94 po 39 godzinie.
  • Dodatkowo €150 diety tygodniowo.
Miejsce pracy:
Irlandia
Zawód:
Monter
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
20000-21000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
06.10.2021
Wygasa:
06.10.2021

Adres firmy

unit 4 Portside Marina Commerical park, t12 Ae98 Cork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)