TECHNOLOG – ANALITYK W ZESPOLE BADAWCZO – ROZWOJOWYM

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-21

Aflofarm to jedna z największych
i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od trzydziestu lat i w tym czasie wprowadziliśmy na rynek ponad 115 marek produktowych. Obecnie jesteśmy liderem na rynku farmaceutycznym
w segmencie OTC m.in. z takimi markami jak Desmoxan, Neosine czy Dafurag.

CZYTAJ WIĘCEJ O NAS

Zakres obowiązków:

W NASZEJ FIMIE BĘDZIESZ:

  • mieć realny wpływ na tworzenie naszego portfolio produktowego,
  • mieć możliwość pracy na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym,
  • mógł/mogła nauczyć się wszystkiego od podstaw pod okiem doświadczonego mentora/zespołu w okresie wdrożeniowym.

Wymagania:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: chemia, analityka medyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia lub pokrewne),
  • doświadczenia w obsłudze HPLC, GC, spektrofotometru – mile widziane,
  • znajomości języka angielskiego (poziom B2) – mile widziana,
  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • nastawienia na ciągły rozwój i naukę.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,
  • umowę o pracę – to u nas standard,
  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe ,
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.
Miejsce pracy:
Pabianice
Zawód:
Technolog
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
21.09.2021
Wygasa:
21.10.2021

Adres firmy

Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GŁÓWNY TECHNOLOG

Kontakt przez PUP
Technolog umowa o pracę pełny etat
od 6000 zł
UoP brutto/mies.
Łódź
Pabianice

20-10-2021