Kierowca autobusu

KŁOSOK SP. Z O.O. SP. K.
  • Wrocław, dolnośląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Jeśli jesteś kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii D, poszukujesz pracy, chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to właśnie znalazłeś to, czego szukasz.

Stanowisko: kierowca autobusu miejskiego

Zajezdnia autobusowa: ul. Irysowa, Wrocław

Obowiązki:

-wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,

-wypełnianie kart drogowych,

-monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach.

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku kierowcy autobusu,

-aktualne prawo jazdy kat. D,

-świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób,

-aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy kierowcy.

Oferujemy

-pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,

-możliwość ubezpieczenia grupowego.

Tel kontaktowy: lub
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)