Product manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-16

Firma KGK TRADE właściciel marek Xblitz, Neno, Evorei

poszukuje kandydata na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie atrakcyjnych ofert producentów i dostawców,
  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z kontrahentami w języku angielskim,
  • Udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek oraz rozwojem
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobrą znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Pakiety opieki medycznej PZU
  • Pakiet sportowy

Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.10.2021
Wygasa:
16.10.2021

Adres firmy

ul.Ujastek 5B, 31-764 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Product Manager

Product manager umowa o pracę
Bielsko-Biała
Kraków

14-10-2021
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów (PMO) - Katowice