Ratownik medyczny

Ogłoszenie na stanowisko Ratownik medyczny - Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

Miejsce pracy:

ul. Młodziezowa 21

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie procedur medycznych,
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.

Wymagania:

  • dyplom Ratownika Medycznego (wykształcenie: studium medyczne lub uniwersytet),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • obsługa komputera, odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • umowę o pracę.
Wszystkie oferty pracy firmy
Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o .o, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, NIP: 5471761675
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Bielsko-Biała
Zawód:
Ratownik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
19.10.2021
Wygasa:
30.10.2021

Adres firmy

JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RATOWNIK MEDYCZNY

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Ratownik umowa o pracę pełny etat
od 3600 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
18-10-2021
od 3600 zł

RATOWNIK WODNY

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Proszowice Sp. z o.o.
od 3200 zł
Proszowice
24-09-2021
od 3200 zł