Junior Project Manager

Ogłoszenie na stanowisko Junior Project Manager - M Event s.c.

Zakres obowiązków:

- kontakt z Klientem

- przygotowywanie ofert dla Klientów

- organizacja wyjazdów i eventów

- prace biurowe

- dbanie o relacje z Klientami

- rezprezentowanie firmy na międzynarodowych spotkaniach branżowych

Wymagania:

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Dobra organizacja pracy
- Znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji
- Otwartość w kontaktach z Klientem
- Radzenie sobie w sytuacjach stresowych i umiejętność pracy pod presją czasu
- Nie wymagamy doświadczenia w branży turystyczno-eventowej

Oferujemy:

Oferujemy:
- 3-miesięczny okres próbny,
- Umowę o pracę po okresie próbnym
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
- Prowizyjny system premiowy
- Wyjazdy na międzynarodow espotkania branżowe
- I najważniejsze, czyli przyjazną atmosferę, wyjścia integracyjne,wsparcie ze strony doświadczonego zespołu. Możemy również wprowadzić owocowe wtorki, tłuste czwartki i vege poniedziałki ;)

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
M Event s.c.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest M Event s.c. M. Musiał, A. Musiał 52-315 Wrocław Ul. Kobierzycka 3, NIP: 8992720864. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M Event s.c. M. Musiał, A. Musiał 52-315 Wrocław Ul. Kobierzycka 3, NIP: 8992720864 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-10-2021

Adres firmy

Ul. Kobierzycka 3, 52-315 Wrocław
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Koordynator Projektów IT

GRH Polska
GRH Polska
Project Manager umowa o pracę pełny etat
Ostrów Wielkopolski
Wrocław

12-09-2021