Leader Zespołu Magazynowego

Firma z kapitałem zagranicznym specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań logistycznych na terenie Polski dla różnych branż m.in. Fashion, AGD, zabawki i inne. W związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:
 Leader zespołu magazynowego

miejsce pracy: powiat słubicki, woj. lubuskie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem ok 10- 30 osób;
  • organizacja pracy podległego zespołu: planowanie i rozliczanie zadań zespołu, prowadzenie codziennych odpraw;
  • kontrola i nadzór nad przebiegiem pracy;
  • realizacja norm wydajnościowych;
  • proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnianie procesów magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze magazynu;
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu;
  • nastawienie na wynik cel;
  • bardzo dobre rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • gotowość do​ pracy w systemie 2- zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy lub pomoc w relokacji - możliwość mieszkania w pokoju pracowniczym o dobrych standardach;
  • wsparcie wdrożeniowe;
  • możliwości rozwoju: udział w rekrutacjach wewnętrznych.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT

W tej rekrutacji dane pracodawcy są ukryte. Dlatego rekruter nie będzie widział Twoich danych osobowych i dokumentów aplikacyjnych, aż nie otrzyma od Ciebie dodatkowej zgody na dostęp do nich.
Dlatego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Na jej podstawie rekruter poprosi Cię o dodatkową zgodę.
Rozwiązanie wprowadzone zgodnie z zasadami RODO.
Czy posiada Pan/Pani doświadczenie na tym stanowisku? *

Kiedy Pan/Pani może rozpocząć pracę? *

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Team leader
Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-10-2021

Adres firmy

69-100 Świecko
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Klient portalu
Team leader umowa o pracę pełny etat
Piotrków Trybunalski

15-09-2021
SunSolar

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - praca bez doświadczenia!

SunSolar
SunSolar
Team leader kontrakt B2B pełny etat
3000-5500 zł
B2B netto/mies.
Łódź

13-09-2021

Łódź

15-09-2021

Radom

15-09-2021

Lider Zespołu Magazynowego

Kutno

15-09-2021
Poszukiwane zawody w Tomaszowie Mazowieckim
KsięgowyPracownik biurowySprzedawca
Dla pracodawców (osoby prywatne)