Social Media Specialist

PGB Human Resources

Naszym Klientem jest producent i dystrybutor wysokiej jakości bielizny dla kobiet i mężczyzn. Marka ta od prawie 20 lat jest obecna w branży Fashion w Polsce, zarówno w salonach sprzedaży jaki i w sklepie internetowym oraz w innych kanałach online. Ze względu na dynamiczy rozwój poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści i strategii postów oraz stories
  • Planowanie komunikacji i strategii w kanałach social media
  • Dbanie o spójność w zakresie identyfikacji wizualnej marki oraz kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych
  • Planowanie działań komunikacyjnych i samodzielna realizacja strategii marki na profilach social media: Facebook, Instagram, YouTube, Linkedin, Twitter, TikTok
  • Zarządzanie i monitoring działań prowadzonych na stronach www, portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach oraz bazach danych
  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • Identyfikacja nowych trendów, działań konkurencji
  • Copywriting, modernizacja publikowanych treści, komentarzy, wiadomości, tworzenie contentu i dopasowywanie grafik
  • Media relations, kontakty z dziennikarzami, influencami, liderami opinii
  • Zarządzanie promocjami i akcjami sprzedażowymi online naszego sklepu i platformach typu allegro, olx, amazon
  • Wdrażanie i optymalizowanie nowych narzędzi zwiększających konwersję, sprzedaż oraz funkcjonalność sklepu internetowego
  • Analizowanie i rozwijanie mobilnej wersji sklepu i mobilnych kanałów komunikacji

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub udokumentowane efekty działań na własnych Social Media.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne.
  • Pasjonujesz się marketingiem internetowym i branżą e-commerce
  • Jesteś kreatywna, otwarta, masz łatwość komunikowania i wykazujesz dużą inicjatywę do działania
  • Orientujesz się w aktualnych trendach, masz zmysł estetyczny i wyobraźnię
  • Posiadasz doświadczenie i znajomość narzędzi Google, Facebook, instagram, SEM, SEO, PPC
  • Obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,  praca z marką  wysokiej jakości bielizny.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i atrakcyjny system premiowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Realny wpływ na strategię rozwoju wizerunku firmy w social mediach.
  • Duża decyzyjność i samodzielność.
  • Otwartość zarządu na nowe kreatywne pomysły kreowania wizerunku firmy.
  • Szanse na rozwój, awans i możliwości zwiększania zarobków przy osiąganiu dobrych rezultatów.
  • Atrakcyjne budżety do współpracy z infuencerami, celebrytami np. ze świata mody.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest PGB Human Resources 60-113 Poznań Reglowa 3, NIP: 7781470803. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGB Human Resources 60-113 Poznań Reglowa 3, NIP: 7781470803 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Specjalista ds. Social Media
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-10-2021

Adres firmy

Reglowa 3, 60-113 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)