Key Account Manager (branża poligraficzna)

Coberon

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dla jednej z firm produkcyjnych z branży poligraficznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Twój zakres obowiązków:

Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy

Negocjacje handlowe w celu ciągłego podnoszenia rentowności sprzedaży

Budowanie i rozwijanie relacji z klientami, również obecnymi

Praca projektowa w opiece nad klientami i analiza ich potrzeb, skutkująca rozwojem produktów i rozwiązań

Techniczne wsparcie klientów przy współpracy z innymi działami w organizacji

Nadzór nad przygotowywaniem umów handlowych, wycen oraz ofert, jak również ustalaniem szczegółów współpracy

Stałe monitorowanie i analiza rynku, branży i trendów, co pozwoli na rozwój Ciebie, firmy oraz partnerów biznesowych

Nasze wymagania:

Chęć i motywacja do podejmowania nowych wyzwań

Proaktywność i orientacja na realizację celów

Doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem klientów i budowaniem relacji biznesowych, zdobyte w branży poligraficznej

Umiejętność analizowania, wyciągania wniosków i argumentacji

Predyspozycje do pozyskiwania wiedzy technicznej o produktach i procesach

Umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim

Otwartość na podróże służbowe i spotkania z klientami

Wykształcenie wyższe

To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji

Przejrzysty system wynagradzania

Przestrzeń do wdrażania Twoich pomysłów

Benefity pracownicze

Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)