Technik Automatyk

Ogłoszenie na stanowisko Technik Automatyk - MAIN PARTNERS SP Z O O

Main Partners Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13967.
Jesteśmy silną oraz stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na polskim oraz zagranicznych rynkach pracy.

Dla naszego klienta, lidera branży FMCG w Polsce poszukujemy do bezpośredniego zatrudnienia kandydatów na stanowisko: AUTOMATYK.

Miejsce pracy: Marki

Nie martw się - jeżeli dopiero co skończyłeś Technikum lub Szkołę Zawodową - wciąż czekamy na Ciebie! 35% naszych pracowników zaczynało swoją karierę prosto po skończeniu szkoły. Pracują u nas osoby od razu po szkole ale również nestorzy z doświadczeniem zawodowym na sporych rozmiarów książkę. Jeżeli mechanika, automatyka, robotyka czy programowanie maszyn to Twój żywioł, to zapraszamy już dzisiaj! Język angielski lub niemiecki zagwarantują Ci szanse na szkolenia zagraniczne bezpośrednio u producentów maszyn oraz oprogramowania. Praca u nas jest przygodą a nie obowiązkiem!

Zakres obowiązków:

Jako Pracownik Działu Utrzymania Ruchu będziesz odpowiadał między innymi za:

  • usuwanie ewentualnych awarii na liniach produkcyjnych
  • bieżącą konserwację maszyn i urządzeń
  • w zależności od doświadczenia pozwolimy Ci na programowanie maszyn
  • gdy już staniesz się ekspertem damy Ci szansę na pisanie procesów

Wymagania:

  • Szkoła zawodowa, technikum lub studia wyższe w zakresie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej to klucz do wejścia na rozmowę kwalifikacyjną!
  • Doświadczenie zawodowe w działach utrzymania ruchu w firmach przemysłowych bardzo mile widziane.
  • Kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku Automatyka, Mechanika lub Elektromechanika.

Oferujemy:

  • Darmowy gorący chleb i wyroby cukiernicze dla Ciebie i Twojej rodziny masz jak w banku!
  • Wiemy, że prywatna opieka medyczna jest ważna, dlatego masz ją u nas już na starcie.
  • Szkolenia, kursy i licencje - coś za co musisz płacić na zewnątrz u nas dostajesz za dobrą pracę.
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość dostawania premii zespołowych i indywidualnych.
  • 30% dodatek za nocne zmiany.

Rozwijajmy się razem! Czekamy właśnie na Ciebie!

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
MAIN PARTNERS SP Z O O

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MAIN PARTNERS SP Z O O 00-180 Warszawa Bieniewicka 26, NIP: 5252643734. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAIN PARTNERS SP Z O O 00-180 Warszawa Miła 2, NIP: 5252643734 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Marki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
6000-10000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
14-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
14-10-2021

Adres firmy

Bieniewicka, 01-632 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Automatyk

FOODjobs Sp. z. o.o.
Automatyk umowa o pracę pełny etat
Warszawa
Marki

16-09-2021