Kierownik Budowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-10

Ogłoszenie na stanowisko Kierownik Budowy - Spec Bau Polska Sp. z o.o.

   SPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalnego wykonawcy w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Jest odpowiedzialna za realizacje m.in. takich inwestycji jak budynek biurowy GPP w Katowicach, halę ICB PHARMA Jaworzno, Uzdrowisko SANTE w Warszawie, Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej, hala produkcyjna Eurobox w Lublińcu. Obecnie jednym z głównych obiektów w trakcie realizacji jest oraz hale produkcyjne i obiekty administracyjne na terenie zakładu Magna Formpol w Tychach, obiekty handlowe wielkopowierzchniowe w Bielsku-Białej, hale przemysłowe na terenie Dolnego Śląska.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją nowego projektu w Koszalinie- województwo zachodniopomorskie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Budowy

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi
  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • nadzór nad realizacją prac
  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
  • kierowanie pracą podległych kierowników robót, inżynierów
  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)
  • bieżące raportowanie terminowe

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie głównie przy budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych, inne mile widziane
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań
  • umiejętności kierowania i budowania zespołu umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności
  • znajomości języka angielskiego, niemieckiego – opcjonalnie
  • gotowości do wyjazdów służbowych – w zależności od lokalizacji

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę,
  • firma stawia na inwestycje w pracownika i otwiera możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesującym projekcie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet mulitisport.
Miejsce pracy:
zachodniopomorskie
Zawód:
Kierownik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.09.2021
Wygasa:
10.10.2021

Adres firmy

Pławska 1B, 32-600 Brzezinka
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kierownik Ekipy Myjąco-Sprzątającej

Lisner Poznań Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Kierownik umowa o pracę
Charzyno
Koszalin

05-10-2021

KIEROWNIK PRODUKCJI I MAGAZYNU

Kontakt przez PUP
Kierownik umowa o pracę pełny etat
od 5548 zł
UoP brutto/mies.
Kołobrzeg
Koszalin

28-09-2021
od 5548 zł

KIEROWNIK BIURA

PARTNER EXPERT OPERATOR SP. Z O.O.
od 2800 zł
Kołobrzeg
Koszalin

28-09-2021
od 2800 zł

KOORDYNATOR / KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

JS Fabryka Przekładni Sp. zo.o. Sp.K
od 4826 zł
Bierkowo
Koszalin

04-10-2021
od 4826 zł

KIEROWNIK PRODUKCJI W PRZEMYŚLE

GMK ŁOBEZ Spółka Akcyjna
od 5500 zł
Łobez
Koszalin

12-10-2021
od 5500 zł

KIEROWNIK MAGAZYNU

STEC-POL ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY IMPORT-EXPORT ADAM STEC
5000-6000 zł
Człuchów
Koszalin

12-10-2021