Elektryk / pomocnik

Maciej

Budowlaniec

Umowa o pracę

Prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku od 2002r. związana z sektorem instalacyjnym specjalizująca się w instalacjach elektrycznych/klimatyzacji/wentylacji poszukuje pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

elektryk / pomocnik elekryka

Zakres obowiązków:

• wykonanie zadań związanych z układaniem kabli,montażem osprzętu,lamp

• wykonanie zadań związanych montażem kanałów wentylacyjnych,rurociągów miedzianych,klimatyzacji.

Wymagania

• chęć do pracy oraz nauki

• sumienność,dokładność

• prawo jazdy B będzie dodatkowym autem

• umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

• pracę w stabilnej, istniejącej od 2002r. firmie instalacyjno-

budowlanej,

• współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

• uzgodniona forma zatrudnienia,

• wynagrodzenie terminowo wypłacane./może być tygodniówka/

• pracę pełną wyzwań

• możliwość rozwoju osobistego

• pracę przy realizacji ciekawych kontraktów

Praca na terenie Szczecina i okolic z kilkudniowymi wyjazdami,weekendy wolne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV + zdjęcie.

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych , w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co jednakże pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)