PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE SPRZEDAŻY

LTB Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Rozpocznij karierę w sprzedaży z agencją marketingową LTB!
Agencja digital marketingowa LTB poszukuje stażysty do wsparcia działań handlowych.

Jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego, to nasza propozycja jest dla Ciebie idealna!

Rozpocznij karierę w naszej agencji marketingowej. Zdobędziesz doświadczenie i wiedzę, dzięki którym zostaniesz specjalistą ds. sprzedaży.

Pracuj w sympatycznej atmosferze w centrum Wrocławia.

PODSTAWOWE INFORMACJE:
- Miejsce odbywania praktyki: Wrocław
- Czas trwania praktyki: od 3 do 5 miesięcy

OCZEKIWANIA:
- aktywność, systematyczność i samodzielność,
- biegła umiejętność obsługi komputera,
- swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- znajomości aplikacji biurowych,
- komunikatywność,
- dostępność minimum 20 godzin w tygodniu,
- umiejętności pisania bez błędów stylistycznych, gramatycznych i ortograficznych,
- umiejętność pracy w zespole,
- zainteresowanie marketingiem internetowym.

PODSTAWOWE ZADANIA:
- wsparcie w profesjonalnej obsłudze klientów z sektora B2B,
- pomoc i doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb klienta,
- umawianie i odbywanie spotkań biznesowych,
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
- wyszukiwanie klientów i przygotowywanie ofert handlowych,
- współpraca z działem Digital Marketingu.

OFERUJEMY:
- pracę w centrum Wrocławia z dobrym dojazdem z każdej strony,
- kontynuację kariery po odbyciu stażu,
- zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z uzyskaniem referencji,
- premie za sfinalizowane projekty,
- wtorki z burzą witaminową,
- wyjazdy integracyjne,
- przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
- wdrażanie ciekawych projektów sprzedażowych,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?
- Analizujemy dokumenty aplikacyjne pod kątem dopasowania do naszych wymagań.
- Wysyłamy ankietę do wypełnienia z krótkim zadaniem.
- Po wpisaniu w nasze oczekiwania – zapraszamy na spotkanie.
- Wysyłamy wiadomość z potwierdzeniem lub odrzuceniem przyjęcia na staż.

Czekamy na Ciebie z niecierpiliwością – osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello w domenie ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Praktyki w dziale sprzedaży.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

“Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)