PAKOWACZ / ETYKIECIARZ MARKOWEJ ODZIEŻY (RÓWNIEŻ DLA PAR, BILET GRATIS)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-07

Ogłoszenie na stanowisko PAKOWACZ / ETYKIECIARZ MARKOWEJ ODZIEŻY (RÓWNIEŻ DLA PAR, BILET GRATIS) - E&A Agencja Zatrudnienia

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej H&M na stanowisku pracownika magazynowego. Magazyn pracodawcy znajduje się w miejscowości Tilburg. Praca odbywa się systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

  •  pakowanie, etykietowanie, obsługa linii pakującej oraz metkowanie ubrań marki H&M

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja do pracy
  • dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • pracę dla ekskluzynej marki odzieżowej H&M, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa €10,61/h brutto + dodatki
  • dodatki za pracę zmianową: w godzinach od 19:00 do 21:00 25% (€13,26/h brutto), w godzinach od 21:00 do 00:00 35% (€14,32/h brutto), od 00:00 do 6:00 45% (€15,38/h brutto)
  • dodatki za pracę w sobotę 50% (€15,91/h brutto) i niedzielę 100% (€21,22/h brutto)
  • - dodatek urlopowy: 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych czyli łącznie od €1,69 brutto do €1,76/h brutto dodatków do każdej godziny podstawowej
  • brak stawiek wiekowych
  • będąc kierowcą auta służbowego nie płacisz za transport i zyskujesz do 150 euro w ciągu 8 tygodni
  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • zwrot za przejazd przewoźnikiem GTV BUS po przepracowaniu 4 tygodni
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni
Miejsce pracy:
lubuskie
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
07.09.2021
Wygasa:
07.10.2021

Adres firmy

Kołłątaja 3/1, 45-064 Opole
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)