Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Doradca klienta - praca terenowa

Benefitia sp z o.o.
  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Inny

Umowa o pracę

Card 4 You jest marką handlową Benefitia Sp. z o.o. działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit. Nasza firma działa na terenie całej Polski, aktualnie szukamy osoby do pracy na terenie Nowa Dęba, Tarnobrzeg i okolice.

DORADCA KLIENTA (praca terenowa)

Zakres obowiązków:

*obsługa klientów na podległym terenie,
*sprzedaż produktów finansowych,
*aktywne pozyskiwanie klientów,
*realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
*kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

*prawo jazdy kat B,
*dobra organizacja czasu pracy,
*łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
*budowanie długotrwałych relacji z klientami,
*mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych.

Oferujemy

*umowę o pracę,
*refundowane dojazdy do klientów „kilometrówka” lub samochód służbowy,
*możliwość rozwoju i awansu,
*atrakcyjny system wynagrodzeń,
*cykl szkoleń,
*wsparcie Kierownika.

Jesteś osobą lubiącą pracować samodzielnie, sam potrafisz zmotywować się do pracy, nie boisz się wyzwań i uparcie dążysz do celu – to praca dla Ciebie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji”. „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Benefitia Sp. z o.o. (ul. Bagno 2 lok. 71, 00-112 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”