Zbieranie zamówień w Holandii. Zdobądź pracę marzeń już dziś!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-02

Ogłoszenie na stanowisko Zbieranie zamówień w Holandii. Zdobądź pracę marzeń już dziś! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Jeśli szukasz pracy i chcesz zarobić więcej niż w Polsce – wyjedź z nami do pięknej, kwitnącej Holandii! Poszukujemy osób do pracy przy zbieraniu zamówień.
Aplikuj, zostały ostatnie wolne miejsca!

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie towaru oraz zbieranie zamówień (produkty oświetleniowe, tj. lampy, żyrandole)
  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • Mile widziane osoby z podstawową znajomością języka angielskiego
  • Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stawkę 12,45 € brutto/h*
  • Dodatkowo płatne nadgodziny oraz godziny specjalne
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Możliwość wyjazdu w grupie
  • Możliwość powrotu do Polski na święta
  • Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
  • Oferujemy zakwaterowanie- 12,8 €/doba
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 200 zł za jedną poleconą do pracy osobę

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym

Agencja zatrudnienia numer 5612

Miejsce pracy:
Holandia
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
03.09.2021
Wygasa:
02.10.2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)