Monter Rurociągów Przemysłowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-16

Ogłoszenie na stanowisko Monter Rurociągów Przemysłowych - Ward Personnel

Ward Personnel - od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu. David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad dwudziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Poszukujemy Pracownikow do pracy przy montazu rurociagow przemyslowych w firmie farmaceutycznej w Irlandii

Zakres obowiązków:

Samodzielny montaż rurociągów przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego na obiektach farmaceutycznych. Montaż rur ze stali nierdzewnej - kwasówki. Wymiary rur od 0.5"- 6" cali

Wymagania:

  • Wymagana jest komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
  • Montaż rurociągów
  • Samodzielne czytanie rysunku izometrycznego
  • Odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły
  • Minimalnie 2 lata doświadczenie samodzielnego montażu z rysunku izometrycznego

Oferujemy:

  • tabilne zatrudnienie w oparciu o irlandzka umowę o prace ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi.
  • Stawka początkowa €24.34 na godzinę plus nadgodziny płatne 150% po 39 godzinie plus dieta €120 tygodniowo
  • 45 tygodniowo
  • Polskojęzyczna obsługę
  • Zagwarantowane mieszkanie (płatne przez pracownika - wynajmujemy cale mieszkania, każdy pracownik ma własny pokój)
  • Pomoc przy organizacji spraw administracyjnych na miejscu, odbiór z lotniska,spotkania w urzędach - numery rejestracyjne oraz sprawy podatkowe.
Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Irlandia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
100-110 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
13-09-2021
Oferta wygasła w dniu:
16-09-2021

Adres firmy

unit 4 Portside Marina Commerical park, t12 Ae98 Cork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)