Konstruktor chłodni

WIELTON S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu? Dołącz do nas jako:

KONSTRUKTOR CHŁODNI

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nadwozia izotermicznego/chłodniczego,
  • bieżące wsparcie działów produkcyjnych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z produkcją nadwozi izotermicznych/chłodniczych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych,
  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów,
  • monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów,
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu nadwozi naczep izotermicznych/chłodniczych,
  • praktyczna umiejętność związana z konstrukcją izoterm/chłodni,
  • znajomość branży w obszarze chłodni,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w dziale R&D,
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu Creo,
  • bardzo dobra znajomość sposobów obróbki materiałów charakterystycznych dla danej branży,
  • bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla danej branży,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • udział w nowym projekcie, który daje możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,
  • ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,
  • szansę pracy w kontekście międzynarodowym,
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie studiów i zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
WIELTON S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych udostępnianych poprzez formularz rekrutacyjny jest Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu, ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń („Wielton”). Kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Danych w Wielton S.A. możliwy jest drogą mailową: abd@wielton.com.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu: 511 448 798.

Dane osobowe podane w formularzu rekrutacyjnym oraz w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celu oceny kwalifikacji kandydata oraz przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybrane stanowisko. W razie wyrażenia odrębnej zgody, dane kandydata będą przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Podstawą przetwarzania udostępnionych przez kandydata danych są:

- przepis prawa (art. 221 1 kodeksu pracy), w zakresie w jakim przepisy wymagają przekazania określonych danych w celu zawarcia umowy o pracę (tj. imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia);

- zgoda udzielona przez kandydata, w zakresie pozostałych danych (np. zdjęcia) udostępnionych w CV, liście motywacyjnym i pozostałych dokumentach udzielona poprzez zamieszczenie pozostałych danych w dokumentacji aplikacyjnych;

- prawnie uzasadniony interes Wielton, w zakresie danych kandydata zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej (w uzasadnionym interesie Wielton jest sprawdzenie kwalifikacji kandydata na wybrane stanowisko).

Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy lub współpracownicy Wielton, jak też podmioty udzielające Wielton wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w tym dostawcy usług IT oraz podmioty świadczące usługi pośrednictwa w procesie rekrutacji).

Dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji. Po tym czasie dane będą przechowywane dodatkowo przez okres 6-ciu miesięcy, chyba, że kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie danych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania od Wielton dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody), przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przysługuje Pani / Panu również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w ramach prawnie uzasadnionego interesu ze względu na szczególną sytuację.

W celu wykonania praw prosimy o kontakt z Wielton zgodnie z udostępnionymi informacjami kontaktowymi.

Podanie danych osobowych w celu rekrutacji jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wielton S.A. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Wieluń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
20-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-09-2021

Adres firmy

Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ILLUSTRO Doradztwo S.C. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas

Inżynier Konstruktor (R&D)

Konstruktor umowa o pracę pełny etat
Ozimek
20-09-2021
Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Konstruktor/Technolog

 Rekrutacja zdalna
Opole
13-09-2021

PRACOWNIK KOLEKCJI

Kontakt przez PUP
od 3183 zł
UoP brutto/mies.
Łódź
14-09-2021
od 3183 zł

KONSTRUKTOR- TECHNOLOG ODZIEŻY Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

TICO-3000 Sp. z o.o.
od 3000 zł
Łódź
01-09-2021
od 3000 zł
Dla pracodawców (osoby prywatne)