Sprzątanie części noclegowej – Zapewniamy zakwaterowanie

Schronisko Szrenica
  • Szklarska Poręba, dolnośląskie pow. jeleniogórski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Sprzątanie części noclegowej – Zapewniamy zakwaterowanie z wyżywieniem.

Jeśli jesteś osobą dokładną, bezkonfliktową, czystą oraz szukasz stałej pracy, to świetnie trafiłaś/eś.

Szukamy osoby do naszego zespołu w Schronisku na szczycie pięknej góry Szrenica.

Obowiązki:

• Sprzątanie części noclegowej w schronisku górskim

Czego oczekujemy:

• Rzetelności, dokładności w wykonywaniu pracy na tym stanowisku

• Czystości, dobrej organizacji pracy

• Kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole

• Gotowości do zamieszkania w terenie wysokogórskim 5 km od miasta

W zamian dostaniesz:

• Umowę o pracę

• Rodzinną atmosferę

• Zakwaterowanie

• Wyżywienie

• Pięknie położony obiekt na szczycie góry (Szrenica) - bliskość natury.

• Pracę w młodym zespole

Szukamy osoby do pracy na stałe.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)