Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024

Pracownik działu zamówień

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
1. Kompleksowa obsługa: rejestrowanie, przetwarzanie i weryfikacja zapotrzebowania na materiały spływających z prowadzonych inwestycji.
2. Przygotowanie i rozpatrywanie zapytań ofertowych.
3. Analiza rynku i pozyskiwanie nowych dostawców, prowadzenie negocjacji związanych z
zakupem towarów, utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami.
4. Przygotowywanie kompletnej i poprawnej dokumentacji zamówieniowej zgodnie z
procedurami obowiązującymi w organizacji.
5. Nadzorowanie przebiegu i poprawności procesu zamówień materiałowych.
6. Współpraca z innymi działami spółki z obszaru: eksploatacji, transportu, inwestycji, kontroli
kosztów w celu zapewnienia sprawnej i optymalnej realizacji procesów zakupowych.
7. Weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z zamówieniami.
8. Przygotowywanie analiz, zestawień i raportów dotyczących obszaru zakupów.

Wymagania

1. Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe, kierunki: ekonomia, zarzadzanie,
logistyka, także studenci studiów niestacjonarnych.
2. Przynajmniej pół roku doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym.
3. Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie (A2).
4. Pracowitość, sumienność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.
5. Umiejętność pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi, pracy pod presją czasu.
6. Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych.
7. Znajomość branży elektroenergetycznej oraz posiadanie prawa jazdy kat. B będzie
dodatkowym atutem.

Oferujemy

1. Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę.
2. Atrakcyjne warunki finansowe.
3. Elastyczne godziny pracy.
4. Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
5. Przyjemna atmosfera pracy w miłym i zgranym zespole.
6. Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i
aspiracjami