Konsultant Prawny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-26

Ogłoszenie na stanowisko Konsultant Prawny - ADP Polska Sp. z o.o.

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Obecnie do naszego zespołu zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy Konsultanta Prawnego, który do organizacji wniesie nie tylko swoją wiedzę, ale przede wszystkim pasję z zakresu prawa pracy. Szukamy osoby, która jest gotowa, aby zderzać posiadaną i na bieżąco aktualizowaną wiedzę merytoryczną z operacjami realizowanymi na co dzień w ramach naszych zespołów kadrowo-płacowych.

Stanowisko:Konsultant Prawny

Zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie zmian prawnych mających wpływ na pracę i funkcjonowanie zespołów operacyjnych w obszarze kadr i płac,
  • Sporządzanie pism oraz opinii prawnych,
  • Opracowywanie newsletterów prawnych omawiających wszystkie bieżące i przyszłe zmiany regulacji, czy przepisów,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

              Wymagania

                • Ukończone studia prawnicze (bądź studenci ostatniego roku),
                • Pasja w działaniu i chęć stałego pogłębiania oraz aktualizowania posiadanej wiedzy,
                • Szczególne zainteresowanie oraz faktyczna wiedza merytoryczna z obszaru prawa pracy i/lub ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych (w zakresie szeroko pojętej obsługi kadrowo–płacowej),