Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

DORADCA KLIENTA do banku w Wyszkowie

BANK
  • Wyszków, mazowieckie pow. wyszkowski

Księgowy

Umowa o pracę

Doradca Klienta/Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta/Specjalisty ds. Sprzedaży usług bankowych.

Oczekujemy:

- umiejętności pozyskiwania i nawiązywania długotrwałych pozytywnych relacji z klientami Banku,

- sprzedaży produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w Banku,

- zaangażowania, które przełoży się na realizację indywidualnych i zespołowych planów sprzedażowych,

- lojalności, uczciwości oraz wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

- umowę o pracę,

- szkolenia, wsparcie merytoryczne oraz niezbędną pomoc,

- stabilne i długotrwałe zatrudnienie,

- stałe wynagrodzenie uzupełnione atrakcyjnym systemem motywacyjnym,

Jeśli jesteś osoba ambitną, przebojową, nie boisz się nowych wyzwań, to czekamy na Twoją aplikację.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem przez formularz Lento.pl .W tytule prosimy wpisać: rekrutacja WYSZKÓW + swoje imię i nazwisko.