Sortowanie i pielęgnacja krzaków truskawek- od zaraz!!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-23

Ogłoszenie na stanowisko Sortowanie i pielęgnacja krzaków truskawek- od zaraz!! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Praca przy pielęgnacji krzaków owocowych może być Twoja!

Wyjedź do pracy za granicę – nie musisz znać języka ani posiadać doświadczenia!

Praca idealna dla Pań

Zakres obowiązków:

  • sortowanie sadzonek i wiązanie ich w pęczki – praca na hali, na stojąco
  • pielęgnacja roślin – przycinanie gałązek, usuwanie chwastów na polu -  praca w pozycji schylonej lub klęczącej

Wymagania:

  • chęć oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stawka: 12,48€ brutto/h*
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca bez znajomości języka i doświadczenia
  • zakwaterowanie w Holandii
  • praca na w hali i na zewnątrz w stosunku 50/50
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 200 zł bonusu za polecenie znajomego

*łącznie z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Miejsce pracy:
Holandia
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
24.08.2021
Wygasa:
23.09.2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)