Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2024

Przedstawiciel handlowy

Kartex
  • Białystok, podlaskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Kartex Wiszowaty i Wspólnicy sp.j. jest spółką z branży dystrybucji owoców i warzyw w województwach podlaskim i warmińsko - mazurskim.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy w kanale Horeca.

Opis stanowiska:
- realizacja planów sprzedażowych,
- sporządzanie ofert handlowych,
- opieka handlowa i budowanie długofalowych relacji z odbiorcami
- dbałość o wysoką jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy,
- sporządzanie raportów sprzedaży,
- aktywne działania z zakresu pozyskiwania potencjalnych odbiorców,
- rozpatrywanie reklamacji, zwrotów.

Wymagania

- doświadczenie w branży spożywczej, mile widziana znajomości kanału Horeca,
- znajomość lokalnego rynku,
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy kat. B,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
- otwartość, komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- pakiet narzędzi służbowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie za realizację zadań.

Zapraszamy do składania aplikacji na adres mailowy: a.zieniewicz(a)kartex24.pl