REGIONALNY KOORDYNATOR WINDYKACJI

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-22

Ogłoszenie na stanowisko REGIONALNY KOORDYNATOR WINDYKACJI - PROFI CREDIT Polska S.A.

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie zespołu
  • Koordynowanie działań windykatorów terenowych
  • Windykacja telefoniczna i terenowa dłużników
  • Współpraca z siecią handlową
  • Raportowanie wyników Spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze windykacji bezpośredniej
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą
  • Zdolność organizacji i planowania czasu własnego i współpracowników
  • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w oparciu o wynik, pod presją czasu
  • Wysoki poziom komunikatywności i asertywności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalny program wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
Miejsce pracy:
Lublin
Zawód:
Windykator
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
23.08.2021
Wygasa:
22.09.2021

Adres firmy

UL. BROWARNA 2, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)