Asystentka Zarządu - Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie na stanowisko Asystentka Zarządu - Dąbrowa Górnicza - Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. - świadczą profesjonalne usługi w zakresie gospodarki wodno – ściekowej na obszarze 189 km2 w Dąbrowie Górniczej największej gminie województwa śląskiego. Każdego dnia troszczymy się, aby woda dostarczana była w sposób nieprzerwany, a jej jakość i walory smakowe spełniały oczekiwania około 114 tys. mieszkańców gminy.

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków:
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • redagowanie pism
  • administrowanie biurem
  • obsługa korespondencji:
    - przyjmowanie, rejestracja oraz koordynacja przychodzącej korespondencji elektronicznej
    - obsługa korespondencji w zakresie przyjmowania pism i dokumentów
    - rejestracja w systemie KomBok, skanowanie dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
    - prowadzenie oraz koordynacja korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej
  • umawianie spotkań biznesowych
  • kontakt z interesantami
  • segregacja i archiwizowanie dokumentów sekretariatu Zarządu
  • organizacja imprez
  • planowanie akcji promocyjnych
  • obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: zarządzanie, ekonomia)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera i pakietów biurowych
  • znajomość specyfiki prowadzenia biura
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność i terminowość
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • otwartość i komunikatywność
  • analityczne myślenie
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i podzielność uwagi
  • dyspozycyjność
  • nienaganna kultura osobista
  • sumienność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych
  • możliwość awansu zawodowego
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. 41-300 Dąbrowa Górnicza Powstańców 13, NIP: 6290012031. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.
    w Dąbrowie Górniczej
    z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (41-300), ul. Powstańców 13, zwana dalej Spółką;
  2. Pani/Pana dane osobowe w związku ze złożoną przez Panią/Pana ofertą pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy,
    na podstawie art. 6. ust.1. lit. b), c)  RODO oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO (w pozostałych przypadkach, gdy Pani/Pana dane przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i w celu określonym w treści zgody);
  3. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit a RODO), która może zostać odwołana
    w dowolnym czasie;
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego
    oraz do organizacji międzynarodowych;
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom na mocy przepisów prawa lub powierzone na podstawie umów powierzenia danych osobowych,
    w szczególności podmiotom działającym na zlecenie Dąbrowskich Wodociągów Sp. z o.o.;
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
    W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych
    dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres nieprzekraczający sześciu miesięcy licząc od końca bieżącego roku kalendarzowego;
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania;
  9. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan,
    iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jest ono warunkiem przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, zawarcia umowy oraz zapewnienia komunikacji. Konsekwencją niepodania przez Panią/Pana danych osobowych będzie brak możliwości współpracy z Administratorem Danych;
  11. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy
    o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych na adres email: rodo@dabrowskie-wodociagi.pl lub w siedzibie Administratora Danych.
Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
13-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
24-09-2021

Adres firmy

Powstańców 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACJI PROJEKTAMI

PSP CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Asystent zarządu umowa o pracę pełny etat
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Zabierzów
09-09-2021
od 4000 zł

STAŻ - ASYSTENT ZARZĄDU

Kontakt przez PUP
Asystent zarządu staż/praktyka pełny etat
od 1489 zł
Opole
08-09-2021
od 1489 zł

MAJSTER/MAJSTROWA W KRAWIECTWIE

Trybała Edyta P.P.H.U. LAVEL
od 2800 zł
Andrychów
19-08-2021
od 2800 zł

KOORDYNATOR SERWISU

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "SILKAM" GRZEGORZ GÓRSKI
od 4500 zł
Opole
17-08-2021
od 4500 zł

ASYSTENT ZARZĄDU/SEKRETARKA

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3900 zł
Świerklaniec
09-08-2021
od 3900 zł

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

NICA COOLERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2800-3850 zł
Bochnia
05-07-2021
Dla pracodawców (osoby prywatne)