Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu hotel Wisła

Ogłoszenie na stanowisko Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu hotel Wisła - SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z  O.O. SP. K.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain Resort 5* to nasza nowa inwestycja w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości m.in. 491 pokoi, aquapark, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 900 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym bieżącego roku.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Miejsce pracy: Wisła - możliość pracy częściowo w systemie zdalnym

Zakres obowiązków:

  • Rewizja i rozwój aktualnej strategii sprzedaży usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych z uwzględnieniem aktualnej sytuacji rynkowej
  • Odpowiedzialność za stworzenie planu aktywności marketingowych wspierającego cele sprzedażowe i wizerunkowe
  • Współudział w tworzeniu polityki cenowej hotelu (przy współpracy z Revenue & E-commerce Dyrektorem) oraz wdrażanie w życie uzgodnionych promocji i ofert
  • Zarządzanie i rozwój podległych pracowników (marketing, PR i komunikacja wizerunkowa, sprzedaż MICE)
  • Inicjowanie i podejmowanie aktywności zmierzających do realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem tradycyjnych i nowych kanałów komunikacji, a także budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami (MICE)
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem podległego działu
  • Analizę i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących
  • Bieżący monitoring i analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5 lat) w branży hotelarskiej, poparte konkretnymi sukcesami
  • Umiejętność stworzenia kompleksowego planu marketingowego efektywnie wspierającego cele sprzedażowe oraz wizerunkowe
  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu są Twoją silną stroną
  • Bardzo dobra znajomość rynku klienta indywidualnego oraz MICE
  • Doskonałe umiejętności w zakresie negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z klientami
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Praca z liczbami, analiza i wyciąganie wniosków to Twoje mocną stroną
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę/kontrakt)
  • Aktywny udział w rozwoju strategii marketingowo – sprzedażowej nowego hotelu 5*
  • Zakwaterowanie i wyżywienie na preferencyjnych warunkach
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy Górskie Resorty
  • Atrakcyjne zniżki na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Współpraca w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K. 00-023 Warszawa Widok 8, 6 piętro, NIP: 5213782035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Wisła
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
13-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
19-09-2021

Adres firmy

Widok 8,, 00-023 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Moltton Poland

DYREKTOR ZAKŁADU (AUTOMOTIVE)

Dyrektor umowa o pracę
Katowice
Wisła

09-09-2021

WICE PREZES

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRACOWNIKÓW WSK "PZL - KRAKÓW"