Recepcjonistka/Recepcjonista

Hotel Bryza w Juracie
  • Jastarnia, pomorskie pow. pucki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel Bryza w Juracie poszukuje kandydatów na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista

Wymagania

* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
* minimum średnie wykształcenie
* dyspozycyjność
* umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
* znajomość pakietu Office
* mile widziana znajomość programu LSI Software

Obowiązki:
*obsługa gości zgodnie z wyznaczonymi standardami
*współpraca z innymi działami hotelu
*dbanie o markę i wizerunek hotelu
*obsługa kasy fiskalnej
*praca zmianowa

Oferujemy

*praca w prestiżowym miejscu
*praca na podstawie umowy o pracę
*dobre warunki pracy
*możliwość rozwoju i samorealizacji
*atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
@ tel.
@ tel.

Prosimy o dodatnie klauzuli:
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)