Specjalista do spraw e-commerce i sklepu internetowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022
DisplayIt

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Nowoczesny start-up DisplayIt poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy oraz rozwoju w sektorze e-commerce. Działamy w branży technologicznej i zadbamy o to, żebyś został przeszkolony przed otrzymaniem pierwszych obowiązków. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Sprawdź naszą stronę: displayit.pl.

Twój zakres obowiązków:

• monitorowanie wyników sprzedaży,
• obsługa sklepu internetowego,
• obsługa kanałów komunikacji (telefon, mail, czat),
• dodawanie ogłoszeń sprzedaży oraz ich aktywne śledzenie,
• kontrola realizacji zamówień na wszystkich etapach,
• wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa spedycyjna zamówień,
• kontakt z klientem, pomoc w wyborze produktów,
• koordynacja procesu obsługi przed i po zakupowej,
• kontrola stanów magazynowych i przygotowanie zamówień towaru.

Nasze wymagania:

• wiedza z marketingu oraz systemów sprzedaży internetowej,
• umiejętność obsługi platformy Allegro,
• znajomość MS Office,
• zdolności do nawiązania i utrzymania relacji z klientem,
• dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
• mile widziana znajomość mechanizmów działania zautomatyzowanej sprzedaży internetowej,

Oferujemy

• zapewniamy pełen zakres szkoleń e-commerce oraz prowadzenie sklepu internetowego
• atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,
• współpracę z profesjonalnym zespołem,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w sektorze IT,
• stabilność zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych.
Miejsce pracy
  • Strawczyn pow. kielecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)