Pracownik Działu Exportu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-15

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Działu Exportu - STUDIO ART ZBIGNIEW KOWALCZYK

STUDIO ART ZBIGNIEW KOWALCZYK

ECO Pack Factory to nowoczesna fabryka zajmująca się produkcją toreb papierowych,

pracujemy z wykorzystaniem najnowszej technologii w branży.

Jesteśmy liderem na rynku artykułów marketingowych,

obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik działu exportu z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego i/lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów z bazy firmy
  • pozyskiwanie klientów z obsługiwanego rynku
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomoścć wybranego języka obcego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • zdolności interpersonalne i handlowe
  • umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5 000 – 9 000 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
Zawód:
Manager/Specjalista ds. eksportu
Miejsce pracy:
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
5000-9000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
13-09-2021
Oferta wygasła w dniu:
15-09-2021

Adres firmy

Kosynierów 9, 41-907 Bytom
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NKT S.A.

Category Manager

NKT S.A.  Wizytówka
NKT S.A.
Manager/Specjalista ds. eksportu umowa o pracę pełny etat
Żory