Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

INBS.Software
  • Rzeszów, podkarpackie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma ModulesGarden zatrudni komunikatywnego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim. Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji internetowych oraz outsourcingiem usług zarówno dla dużych korporacji, jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Działamy w obszarze szeroko pojętej branży web hosting oraz technologii internetowych. Jesteśmy światowym liderem dostarczającym wysokiej jakości rozwiązania dla największej platformy automatyzującej firmy web hostingowe.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to stanowisko idealne dla każdego, kto choć trochę interesuje się fascynującym światem Internetu i chce w praktyce wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego poprzez codzienny kontakt pisemny z osobami z całego świata. Praca spójnie łączy w sobie zagadnienia z zakresu obsługi klienta oraz aktywnej komunikacji w języku angielskim – a wszystko to w świecie innowacyjnych technologii z branży IT.

Jeżeli potrafisz wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego w pisemnym kontakcie z drugim człowiekiem i jesteś zmotywowany do poznawania pionierskich zagadnień z dziedziny IT – zgłoś się do nas, dołącz do naszego zespołu, a my nauczymy Cię wszystkiego!

Zadania:
Obsługa zgłoszeń klientów anglojęzycznych wyłącznie drogą pisemną
Samodzielne i zespołowe rozwiązywanie problemów klientów
Aktywne uczestniczenie w rozwoju nowoczesnych produktów oraz usług
Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Znajomość pisanego języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
Biegłość w obsłudze komputera oraz Internetu
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
Chęć samorozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
Umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:
Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym
Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
Znajomość branży web hosting oraz technologii internetowych

Oferujemy

Wysoki komfort pracy – brak rozmów z klientami na infolinii
Atrakcyjne wynagrodzenie, cykliczne podwyżki oraz premie motywacyjne
Stałą opiekę doświadczonego lektora języka angielskiego
Kompleksowy program szkoleniowy
Możliwość nieustannego rozwoju osobistego, także pod kątem językowym|
Kontakt z klientami z ponad 180 krajów rozmieszczonych na 6 kontynentach
Dużą swobodę w realizacji codziennych zadań oraz nieszablonową pracę pozbawioną rutyny
Pracę w młodym, zgranym zespole
Przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne i bardzo dobre warunki pracy
Pracę w przestrzennym, klimatyzowanym biurze z pięknym widokiem na miasto

Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu, opisanie swojego doświadczenia zawodowego, swoich zainteresowań, a szczególnie umiejętności wymaganych do podjęcia pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

Oficjalna strona Firmy:
ModulesGarden

Dane Firmy:
INBS.Software Konrad Keck
ul. Rejtana 36
Rzeszów 35-310
NIP: 8652468710
REGON:

Prosimy przesyłać wszystkie zgłoszenia w formacie PDF na adres mailowy @ w tytule wpisując „Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.