Handlowiec Ds. Fotowoltaiki

Suntrio sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zapraszamy do naszego zespołu profesjonalistów od instalacji fotowoltaicznych

Z nami możesz osiągnąć bardzo wysokie zarobki oraz dostaniesz możliwość rozwoju własnej grupy sprzedażowej.

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Twoje zadania:

-Aktywne Pozyskiwanie Klientów,
-Sporządzanie ofert techniczno-handlowych (w intuicyjnym kalkulatorze ofertowym),
-Planowanie i realizacja działań sprzedażowych na danym terenie,
-Kompleksowa obsługa Klientów na wybranym obszarze,
-Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Oferujemy

-Elastyczne godziny pracy,
-Pełne wprowadzenie w tematykę fotowoltaiki,
-Niezbędne narzędzia do pracy (Ipad, telefon, CRM, ulotki, wizytówki itp.),
-Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja bez ograniczeń),
-Transparentne systemy rozliczenia prowizji,
-Konkurencyjne ceny na rynku fotowoltaiki,
-Proste i przejrzyste warunki współpracy,
-Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego

Aplikuj, jeśli posiadasz:

-Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub chęć jego zdobycia,
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu profesjonalnych relacji z Klientami,
-Pozytywne podejście do życia,
-Zdolności organizacyjne oraz jesteś samodzielny/a,
-Umiejętność komunikacji i dużą dozę determinacji w dążeniu do celu,
-Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
-Własny samochód (dla liderów zespołów samochód firmowy)
-Dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedażowych i umiejętność ich wykorzystania

Nie czekaj, dołącz do nas już teraz!
Zapraszamy
Miejsce pracy
  • Olsztyn
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)