Specjalista psychoterapii uzależnień

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-08-27

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista psychoterapii uzależnień - WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie woj. małopolskie  zatrudni:

Specjalistę psychoterapii uzależnień
lub w trakcie procesu certyfikacji

Zakres obowiązków:

  • działania diagnostyczno- analityczne, terapeutyczne, profilaktyczne, psychoedukacyjne i psycho- społeczne osób uzależnionych

Wymagania:

  • dokumenty kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19
  • umowa o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów na adres 34-120 Andrychów
ul. Dąbrowskiego 19 lub drogą elektroniczną  w terminie
do 15 sierpnia 2021r.

O rozmowie kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni  telefonicznie.

Zawód:
Psychoterapeuta
Miejsce pracy:
śląskie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
17-08-2021
Oferta wygasła w dniu:
27-08-2021

Adres firmy

ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)