Aparthotel Termy Uniejów poszukuje portiera

Aparthotel Termy Uniejów
  • Uniejów, łódzkie pow. poddębicki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko
PORTIER
OBOWIĄZKI
• przestrzeganie i posiadanie wiedzy na temat przepisów o ochronie przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
• wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami
• dbanie o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz utrzymywanie porządku i ładu w miejscu pracy
• niezwłoczne zawiadamianie przełożonych o zauważonym wypadku lub usterce
• witanie przybywających do hotelu gości i klientów oraz odpowiednie ich kierowanie.
• zapewnianie sprawnej i kompleksowej obsługi bagażowej dla gości indywidualnych i grupowych
• udzielanie informacji na temat możliwości parkingowych
• posiadanie ogólnej wiedzy o dziennych przyjazdach i wyjazdach w tym grup i gości VIP oraz aktualnie odbywających się wydarzeniach/ funkcjach bankietowych
• posiadanie aktualnych informacji dotyczących rozkładu pokoi gościnnych, funkcjonowania i lokalizacji wszystkich punktów usługowych znajdujących się w hotelu
• aktywne zachęcanie gości i klientów do korzystania z hotelowej gastronomii oraz pozostałych usług Aparthotelu
• wspieranie działu recepcji w spełnianiu życzeń gości w oparciu o obowiązujące procedury i standardy
• zapewnienie gościom niezbędnej podstawowej pomocy podczas korzystania z hotelowego sprzętu jak i z komputerów personalnych (PC) w pokojach hotelowych
• wspomaganie innych komórek działu recepcji (centrala telefoniczna, recepcja) w razie zaistniałej konieczności i w zgodzie z obowiązującymi standardami obsługi i procedurami
• zachowanie w tajemnicy informacji dotyczących danych osobowych gości i klientów Aparthotelu oraz osób i firm współpracujących z Aparthotelem
• przestrzeganie zasad przetwarzania danych osobowych obowiązujących u pracodawcy oraz przepisów powszechnie obowiązujących regulujących przetwarzanie danych osobowych
WYMAGANIA
• dbanie o dobry wizerunek hotelu
• uczciwość i dyskrecja
• dyspozycyjność
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy pod presją czasu
• pozytywne usposobienie
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• praca w systemie zmianowym
OFERUJEMY
• zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
• darmowe obiady pracownicze
• możliwości rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę
• szkolenie dotyczące standardów pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy przesyłać CV(życiorys) wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym elektronicznie na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
UWAGA!!!: W CV należy zawrzeć klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)